BEOVUK IZGUBIO U SUBOTICI

Košarkaši Beovuka nisu uspeli da zabeleze 2 boda na teškom gostovanju u Subotici ekipi Beovuka na ovoj utakmici nedostajao je najiskusniji igrač Bogdan Dragović.

Igrači Spartaka pojačani za ovu utakmicu igračem Partizana Tanaskovicem bolje su ušli u meč prvu četvrtinu resavaju u svoju korist sa minimalnim vodjstvom 21:19 i drugu deonicu Spartak dobija 20:16 i na poluvreme odlazi sa prednošću 41:35 početkom drugog poluvremena Spartak uspeva da dodje i do čak 15 poena prednosti sto je i bila najveća prednost domaćina. Beovuk se tada budi i uspeva za 5 min da istopi prednost Suboticana i na kraju trećeg perioda rezultat je izjednačen 56:56 u četvrtom periodu u prvih 5 minuta Beovuk postiže samo 2 poena Spartak ponovo pravi prednost koja je do kraja nedostižna za Vukove.

Ekipu Spartaka predvodio je bivši igrač Beovuka Dejan Pejic sa 18 poena a kod Beovuka istaklo se nekoliko igrača sa dvocifrenim učinkom ali to ovog puta nije bilo dovoljno za pobedu.

Sledi pauza zbog kup takmicenja a Beovuk u nardnom 19. kolu na svom trenu dočekuje ekipu iz Aba 2 lige Borac iz Čačka.